Cyrk Palikota uwielbiany przez dzieci i dorosłych | Wideo, muzyka

Humor i satyra - Wideo, muzyka

AddThis Social Bookmark Button

Kadr z filmu Cyrk PalikotaCzegoś takiego Warszawa jeszcze nie widziała. W przyszłym tygodniu za zgodą Marszałka Komorowskiego w polskim sejmie wystąpi znany na całym świecie, uwielbiany przez dzieci i dorosłych Cyrk Palikota.

To wcale nie żart! Sztukmistrz z Lublina pokaże w sejmie swoje sztuczki medialne. Płonące koty, wibrujące instrumenty i wesołe małpki - tego nie pokazuje żaden inny cyrk na świecie.

Na koniec występu przygotowano najtrudniejszy punkt programu. Dyrektor cyrku, Janusz Palikot zamieni się w członka - członka Sojuszu Lewicy Demokratycznej a chwilę później w geja z Biłgoraja. Takie metamorfozy to nie tylko dowód wysokiego poziomu sztuczek, ale również zaangażowania się cyrku w walkę o demokrację.

Dim lights Embed Embed this video on your siteŚledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (5)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
Marionetka rządowa i hiena peowska w LUMPENPROLETARIA_tu.smilies/grin.gif
III_sex_koci , 18 August 2010
...
0
Pytania do Palikota
1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz?
2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji.
3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju?
4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę zamożnym? A działo się Palikotów w roku 1963?
5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?
6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane?
7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe ?zapicie na śmierć??
smilies/cool.gif Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?
9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?
10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota?
11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?
12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych.
13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota?
14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca?
15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę?
16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?
Inżynier , 24 July 2010
...
0
szkoda slow na tego chama,tylko w Polsce jest akceptowany.Takich prostakow juz nigdzie nie ma.
OZ: , 06 July 2010
...
0
cyrk Palikota mamy okazję oglądać niemal coziennie od kilku lat.tylko że to teraz nazywa się elegancko happeningiem.
ksena , 17 June 2010
...
0
Biłgoraj nie chce mieć nic do czynienia z tym elementem,to piękne miasto i wspaniali mieszkańcy!
gabriele , 16 June 2010

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka