Bronek - myśliwy, który został Marszałkiem | Wideo, muzyka

Humor i satyra - Wideo, muzyka

AddThis Social Bookmark Button

Kadr z filmu "Bronek - myśliwy, który został Marszałkiem""Bronek - myśliwy, który został Marszałkiem" to czuła i wzruszająca opowieść o walce z reżimem kaczystowskim. Akcja toczy się w czasach, gdy dokonywała się wielka rewolucja, w wyniku której władzę w państwie przejął Rząd Ludowy ze Słońcem Peru na czele. Film został nakręcony w Kraju Rad na zlecenie Partii.

 

 

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

W odcinku pierwszym myśliwy Bronek poznaje Radosława Sikorskiego, który ukrywa się pod fikcyjnym nazwiskiem Żukow. W tym samym czasie w rządzie kaczystowskim działa jego sobowtór, który stara się torpedować wszelkie działania kontrrewolucyjne. Niestety nie jest on w stanie zatrzymać bezwzględnej kaczystowskiej ochrany, CBA i ABW, które wpadają na trop Bronka i jego przyjaciół.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

W odcinku drugim nasi bohaterowie zanurzają się w wir rewolucyjnych wydarzeń. Biorą udział w antykaczystowskiej manifestacji, która zostaje brutalnie spacyfikowana przez ochranę na rozkaz Jarosława Kaczyńskiego.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

W odcinku trzecim (ostatnim) młodzi demokraci wykonują swoje zadanie. Dzięki dostarczonym "orzechom" Marszałek będzie mógł wreszcie zbudować zgodę...

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (13)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
zecon
Siekiera, motyka w nowej wersji: http://carcinka.nowyekran.pl/p...elya-video smilies/cheesy.gif
zecon , 27 June 2011
...
wieczyslaw124
Wstyd mi za takiego prezydenta.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wieczyslaw124 , 11 December 2010
...
stasiek.b
Cytat z oficjalnej strony kandydata Bronka -
"Mimo biedy, rodzice potrafili nam wyczarować lepszy świat. Tata gotował nam kartoflankę, potrafił zamieniać jedzenie w zabawę. Dzielił między nas kiełbasę, której było bardzo mało. Każde z nas dostawało dużą pajdę chleba i mały plasterek kiełbasy. Zabawa polegała na tym, żeby nosem przepychać kiełbasę na chlebie, tak aby zjeść ją dopiero z ostatnim kęsem. Po latach powtórzyłem tę zabawę ze swoimi dziećmi. Były zachwycone."
Popieraj Bronka on nas wszystkich zachwyci.A tak na poważnie ,czy ktoś mający za zabawki nos i plasterek kiełbasy może być całkiem normalny?
Bartoszewicz Stanisław , 22 November 2010
...
0
Świetny filmik.Czekam na kolejne.Brawa za skorzystanie z "najlepszych" wzorców kinematografii sowieckiej - tfu! - światowej!
Jacek-17 , 28 September 2010
...
adsenior

Małego KoBro pytają kim chce zostać jak dorośnie, ten bez zastanowienia odpowiada MYŚLIWYM! Ależ Bronuś dlaczego? BO BARDZO LUBIĘ ZWIERZĘTA! Jak widzimy ta miłość do zwierzątek, KoBro rozciągnął na wszystkich Polaków, z wyłączeniem kolesi od interesów, z mafii POkracznej!

ps.musiałem drugi raz wysłać, gdyż, nie ma funkcji edytuj, co uniemożliwia korektę!
adsenior , 17 September 2010
...
adsenior
Małego KoBro pytają kim chce zostać jak dorośnie, ten bez zastanowienia odpowiada MYŚLIWYM! Ależ Bronuś dlaczego? BO BARDZO LUBIĘ ZWIERZĘTA1 Jak widzimy ta miłość do zwierzątek, KoBro rozciągnął na wszystkich polaków, z wyłączeniem kolesi od interesów, z mafii POkracznej!
adsenior , 17 September 2010
...
0
ułan , 06 September 2010
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
...
0
Cienkie i wieje nudą...
ee , 11 July 2010
...
0
Bardzo słabe. Jeżeli satyra, to na odpowiednim poziomie. W przeciwnym razie - efekt odwrotny od zamierzonego. Chcecie robić sobie kuku - Wasza sprawa.
mm , 09 July 2010
...
0
Dobre humory.Więcej takich.Grunt to śmiech..
Teraz czekam na odwzajemnione wyzwiska .
Jeśli Jarek farbowany LIS to Bronek "PĘKNIĘTY KONDONEK".
.. , 24 June 2010
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
...
0
Świetny pomysł - śmiechem ich panie - śmiechem.
Serdecznie pozdrawiam smilies/grin.gif
Piotr z Łodzi , 09 June 2010

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka