Wiec „POparcia” dla ACTA i Tuska | Satyra

Humor i satyra - Satyra

AddThis Social Bookmark Button

fot. Jakub Kaczmarczyk/PAPW Poznaniu przed siedzibą PO odbył się wielki wiec poparcia dla ACTA i premiera Donalda Tuska. Jego organizatorem była Akcja Alternatywna Naszość.

Uczestnicy prześmiewczego wiecu przygotowali specjalne hasła, które skandowali w ramach poparcia dla ACTA i premiera Tuska.

„Znajdzie się kij na internauty ryj”, „Komputer do wora, wór do jeziora”, „Kasi Tusk nie boli PIPA, SOPA ani ACTA”, „Boni, Boni, Boni, hakera pogoni”, „Rozkaz Kaszuba – zamknąć Jutuba”, „Nie zgodzi się Unia na walenie kunia” – to tylko niektóre z haseł wiecu.

- Inspiratorami haniebnej prowokacji wymierzonej w Platformę Obywatelską, jaką są w protesty przeciwko ACTA, są pedofile, bojący się zapowiedzianej przez PO kastracji. To właśnie w interesie pedofilów jest brak kontroli nad Internetem – uważają członkowie Akcji Alternatywnej Naszość.

Wiec odbył przed poznańską siedzibą PO, a organizatorzy happeningu z Akcji Alternatywnej Naszość oświadczyli, że wobec ataków na siedzibę partii, do jakich doszło podczas jednej z poprzednich manifestacji przeciwko ACTA, postanowili powołać formację paramilitarną, która będzie bronić siedziby Platformy Obywatelskiej.

- Formacja nosi nazwę „Internetowe gestaPO”, a jej członkowie stawią się na wiecu w długich czarnych płaszczach. W związku z haniebnym incydentem, jakim było wybicie szyby w siedzibie PO, w ekipie „gestaPO” będzie także dyżurny szklarz, gotowy w każdej chwili wprawić nową szybę – oświadczyli w rozmowie z portalem Niezależna.pl członkowie Naszości. Dowiedziliśmy się, że członków happeningu przyjął poseł PO Waldy Dzikowski, który odebrał kukłę szklarza, ale nie chciał założyć czapki "gestaPO".

W rozesłanym do mediów oświadczeniu znanej z licznych happeningów Akcji Alternatywnej Naszość czytamy:

„Akcja Alternatywna Naszość podobnie jak Platforma Obywatelska opowiada się zdecydowanie za wolnością słowa, jednak ci, którzy chcą jej nadużywać oszołomsko pytając o Smoleńsk, ACTA czy wysokie POdatki, muszą usłyszeć nasze stanowcze „Nie”! Stop patologicznym, zdegenerowanym grupom - kibolom, internetolom, katolom, lekarzolom, aptekarzolom i kierowcolom!”

 fot. Jakub Kaczmarczyk/PAP  

fot. Jakub Kaczmarczyk/PAP

Zobacz film:

Dim lights Embed Embed this video on your site


Autor: pł, gb | Źródło: Niezależna.pl, Akcja Alternatywna Naszość

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (3)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
bo my tak naprawdę to w rządzie nie mamy polityków tylko hoksztaplerów,kombinatorów,złodziei i innego dziadostwa a oni nie dopuszczą zdrowego polityka do władzy !!!
GYNA CHORZÓW , 16 June 2012
...
0
Tusk to zeschly mozg ,blady,slepiaty Gronkiewicz-Waltz wiaze mu krawaty pomaga jej Putinta KGB-owska swolcz a zanim podaza Bronek bul,do bolu z SB-cka zonusia tak niszcza Polske i narod caly.Macher z zaplecza z przyrosnietym ozorem wstydzi sie Polski bo jego ojczyzna jest chejmat po dziadku co w ss sluzyl podobno jak pisalo WPROST OKOLO DWA LATA TEMU ,PUTIN PONOC MA KWITY INA DZIADKA I DLATEGO RYZY RUJ JEST TAK POSLUZNY I ULEGLY TEMU BANDYCIE PUTINOWI. Na ta niby wladze zygac sie chce a jak widze to towarzystwo w telewizji to zaraz wylaczam,a za Smolensk to on odpowiada bo knulz Putinem w Sopocie na molo,ze az utworzyli strefe ciszy by nikt niemogl podsluchac jak umawiwja sie na zgladzenie naszego prezydenta.Ale nadejdzie taki dzien ze ten wypierdek zaplaci za ten zamach. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROZSADNYCH POLAKOW ,KTORZY NIE DAJA SIE NABIERAC TEJ PLATFORMIANEJ MAFII.
KR61 , 27 April 2012
...
0
Hmm.. nie wiem co powiedzieć , może tylko tyle że w moich oczach Polska staje się coraz bardziej żałosna przez istnienie takich debili jak Ci u góry a na czele tusk.
Naprawde żałuje że urodziłam się i żyje w tych czasach, gdzie muszę oglądać tak prowadzona polityke "Nachapać sie, jak najwięcej ukraść a polska....?? A polske mam w dupie"
Temu kto go w końsu obali , pokarze jego brudy i jego miejse-> za kratami , należy sie pomnik!!!
Asia , 26 March 2012

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka