15.00 – Transmisja Marszu Niepodległości w Internecie i na komórkach | Kultura

Kultura - Kultura

AddThis Social Bookmark Button

fot. za NowyEkran.plPodobnie jak rok temu Nowy Ekran będzie transmitował na żywo Marsz Niepodległości w Warszawie. Serdecznie zapraszamy tych co nie dojadą i rodziny tych co dojadą.

Z radością informujemy, że dzięki współpracy technologicznej z Netvi i redakcyjnej z telewizją kablową T@wizja równo o godzinie 15.00  11 listopada 2012 rozpoczynamy transmisję on-line z przebiegu Marszu Niepodległości.

Podobnie jak rok temu relację dla was będzie prowadził Łażący Łazarz Redaktor Naczelny NE przetransformowany przez Carcinkę na jednoosobowy wóz transmisyjny.

Transmisję będzie można oglądać na stronie:

netvi.tv/marsz/ <<<<  kliknij !!!

Technologia jest na tyle zaawansowana, że po wpisaniu powyższego adresu w smartfony, ifony i iPady także będziecie mogli śledzić Marsz Niepodległości w wersji mobile.

Jako niespodziankę oferujemy swoisty „media watch” czyli możliwość jednoczesnego podglądu relacji z Marszu Niepodległości przez nas i emitowanych w telewizjach TRWAM, TVP INFO i POLSAT. Uważamy, że będzie to bardzo ważna lekcja poglądowa na temat wiarygodności mediów mainstreamowych.

Mamy nadzieję, że niespodzianki techniczne zostaną nam oszczędzone. W razie problemów z oglądaniem transmisji można pisać swoje uwagi na adresadministracja@nowyekran.pl . Jakby jednak coś się krzaczyło bądźcie wyrozumiali, kto wie, kto w czym będzie nam mieszał.

Ponadto informujemy, że na naszym kanale YouTube już od godziny 14.00 będą na bieżąco, podczas Marszu publikowane korespondencje filmowe, filmiki i surówki redaktorów i blogerów Nowego Ekranu. Zapraszamy do śledzenia i komentowania.

Przypominamy, że każda osoba która będzie chciała szybko umieścić swój materiał filmowy będzie to mogła zrobić w czasie trwania Marszu Niepodległości kontaktując się z naszym mobilnym koordynatorem dziennikarzy obywatelskich – tel.791901301

Zapraszamy też – głownie przyjezdnych – do odwiedzenia Redakcji Nowy Ekran po Marszu. Będą tam do dyspozycji komputery z dostępem do Internetu. Ale można też przyjść chcąc przekazać ciekawą relację ustną lub jakieś dokumenty, czy też szukając pomocy. Przyjmujemy też propozycje współpracy na przyszłość.

Adres Redakcji: Warszawa, ul. Nowy Świat 54/56 II piętro.

Czynne do północy.

Tel. 22 828 99 96

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (2)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
Proponuje Organizacje Święta Niepodległości w przyszłym roku Antyfaszystą, Anarchistą , Komunistą ,Policj(Milicji)Agentą WSI itp.
Partyzant , 11 November 2012
...
0
Świetne posunięcie. Gratuluję pomysłu.
antracyt , 11 November 2012

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka