Ostateczne rozwiązanie kwestii smoleńskiej" na YouTube | Katyń II

Wydarzenia - Katyń II

AddThis Social Bookmark Button

fragment filmu Ostateczne rozwiązanie kwestii smoleńskiej zamieszczonego na YouTube"Ostateczne rozwiązanie kwestii smoleńskiej" - pod takim tytułem ukazał sie na YouTube film przedstawiający analizę przyczyn i okoliczności katastrofy smoleńskiej. Informacje, które się w nim pojawiają są udokumentowane i starannie zilustrowane materiałem dowodowym. Autor filmu odnosi się w początkowej części do publikowanego przez Łażącego Łazarza na jego blogu artykułu "Gruppenführer KAT", prezentowanego również na Wolnej Polsce.

Korzysta też ze słynnego amatorskiego filmu nakręconego na miejscu katastrofy telefonem komórkowym i wyjaśnia losy zaginionej kabiny pilotów. Ostatecznie wskazuje na winnych śmierci polskich prezydentów II i III RP, najwyższych dowódców wojskowych polskich sił zbrojnych i wielu czołowych postaci świata polityki i kultury reprezentujących patriotyczną część narodu polskiego.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (40)

Zapisz się do RRS tego komentarza
 1 2 > 
...
0
modlitwa to pod krzyżem...pożytku żadnego z niej nie będzie i tak! tu trzeba zrobic cos co naprawdę pomoże... dlatego skupmy sie na skutecznych metodach smilies/smiley.gif
k-14 , 16 October 2010
...
0
Rosjanie przeprowadzili dokładnie to co chcieli i czują się całkowicie bezkarnie a rząd PO to po prostu Targowica
Barti , 05 October 2010
...
0
ex prez.wałęsowski jest ZA i cieszy się tym IM GORZEJ TYM POLSCE TM lepiej.Jest za otumanianiem ludzi,wyciągnął ukrytą chorągiewkę.Zero komentarza dalej.Skowyt medialny trwa delej i modelowanie nam mózgu!Lumpenproletariat ma się nareszcie dobrze.Pozdrawiam
Adamski , 26 September 2010
...
0
Stiflernyj , 22 September 2010
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
...
0

"Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które
mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez
reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej
modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może
nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się
przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni,
przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce.
Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec"."Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła
ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi
wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w
obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem,
Ewangelią i anty-Ewangelią."

Jan Paweł II
adamc , 02 September 2010
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
...
0
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ 12,93131,7752943,Wielka_tragedia____dekapitacja_Polski_
_.html

pod tym linkiem widać jasno. Wyborcza Michnika zamieściła info o katastrofie
na 2 minuty przed nią, o 8:38. Materiał trzeba było wcześniej przygotować. Od ręki tego nie da się wrzucić. Chcieli pierwsi o tym ogłosić światu....
Takie są fakty. Wnioski niech każdy wyciąga sam.
George , 16 August 2010
...
0
Co będę pisał. Niech każdy zajrzy tutaj i przeczyta ten pdf. Wreszcie wszystko opisane jak należy.
http://www.kuriercodziennychicago.com/main.htm
http://www.kuriercodziennychicago.com/Zbrodnia_i_dowody.pdf

zapiszcie i przechowajcie zanim zablokują stronę i publikujcie. Czas zamykać okres spekulacji... Wyborcza wiedziała, Komorowski wiedział i kilku innych. Trzeba szykować dowody do prokuratury. chyba gdzieś jest jakiś sąd do którego można się zwrócić?
George , 16 August 2010
...
0
Mnie ciekawi jedna kwestia. Jesli to byl zamach,jak wielu twierdzi,to ja sie pytam -PO CO?????
Crisstov , 04 August 2010
...
0
Dlaczego wszystko sie zwala na P.I.S. Tuskowi przeszkadzal Prezydent, chcieli wyzynac watache, snajper do dupy, to calkiem proste ze sa w kregu podejrzen jako pierwsi,dlaczego nie mowi sie prawdy? dlaczego nie pozwala sie znalezc prawdy? Czlowiek uczciwy prawdy sie nie obawia. Jedno jest pewne ze wszystko wyjdzie na swiatlo dzienne. Dzis juz rodziny podzielili co stracili bliskich, jakimi sumami zamkneli im usta, bo ja nie wierze, tracac najblzsze osoby, zeby nie dochodzic wyjasnienia? Tak wybrali i tak Polacy maja, a bedzie jeszcze lepiej,wmieszano juz P.I.S. ze walczy z krzyzem? jak to mozna w glowach popszewracac, ale to ma krotkie nogi.To jest wojna o kase i stolki.
roman , 02 August 2010
...
0
Odnioslem wrazenie, ze jest to zbyt grubymi nicmii szyte. Juz na wstepie do zdjec ze spotkania w dniu 1.09.2010 w Sopocie napisano, ze to Kaliningrad. Obok wielu bardzo prawdopodobnych tez umieszczono zaraz obok totalne absurdy. Moin zdaniem to chwyt z kategorii dezinformacja.
Patriot , 02 August 2010
...
0
http://sites.google.com/site/katynii/
Jest wiele ,mnustwo pytan!!!!
Dlaczego kamery na lotnisku w dniu 10.04.2010 , przed odlotem Prezydenckiego samolotu i dziennikarzy - byly wylaczone ???? Dlaczego ??

Na gorze podaje link - artykul o faktach katastrofy Smolenskiej - polecam wszystkim komentatorom. , jest dlugi ale starannie opracowany .
DZIECKO POLSKIE , 29 July 2010
...
0
A dlaczego z lotu zrezygnowali :
- Jarosław Kaczyński- odstąpił swoje miejsce Zbigniewowi Wassermannowi.
- Adam Macedoński, założyciel KPN-u
- Jan Ołdakowski, dyrektor muzeum Muzeum Powstania Warszawskiego
- Bogusław Sonik, europoseł
- Mieczysław Gil, poseł, przewodniczący Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego
- Paweł Kowal, europoseł
- Arkadiusz Mularczyk, poseł
- Zofia Kruszyńska-Gust, pracowniczka Kancelarii Prezydenta RP - nie stawiła się na lotnisku.
krak , 29 July 2010
...
sagarmatha
Podziwiam osoby, które wierzą, że całe ten syf, w jakim topi się nasz kraj może ulec destrukcji i że odpowiedzialne za tragedię i inne sprawy bandziory dostaną za swoje. Cieszę się, że ktoś w to wierzy, bo ja popadam w pesymizm i cały czas smucę się na myśl, że naród może dawać się oszukiwać do końca i że prawda nigdy nie zostanie odkryta publicznie. Obyście mieli rację smilies/smiley.gif
Dobija mnie fakt, że w moim otoczeniu najbizsi znajomi, których tak czy siak uważam za inteligentnych, sa myślący i oczytani, a jednak omamieni i agresywnie nastawieni do Jarosława. Staram się unikać rozmów na tematy polityczne, ale nie zdarzyło mi się jeszcze na pytanie o to, co mają przeciwko Kaczyńskiemu usłyszeć innej odpowiedzi, niż spowodowanej antypatią do niego. Jak ktoś w wyborach kieruje się sympatią, lub antypatią do koandydata bez zaplecza wiedzy, to w moich oczach marnuje głos.
Kiedy to omamienie się skończy? Jak głośno trzeba krzyczeć, żeby ludzie zorientowali się o się dzieje?
sagarmatha , 28 July 2010
...
0
Podziwiam osoby, które wierzą, że cały ten syf, w jakim topi się nasz kraj może ulec destrukcji i że odpowiedzialne za tragedię i inne sprawy bandziory dostaną za swoje. Cieszę się, że ktoś w to wierzy, bo ja popadam w pesymizm i cały czas smucę się na myśl, że naród może dawać się oszukiwać do końca i że prawda nigdy nie zostanie odkryta publicznie. Obyście mieli rację smilies/smiley.gif
Dobija mnie fakt, że w moim otoczeniu najbizsi znajomi, których tak czy siak uważam za inteligentnych, sa myślący i oczytani, a jednak omamieni i agresywnie nastawieni do Jarosława. Staram się unikać rozmów na tematy polityczne, ale nie zdarzyło mi się jeszcze na pytanie o to, co mają przeciwko Kaczyńskiemu usłyszeć innej odpowiedzi, niż spowodowanej antypatią do niego. Jak ktoś w wyborach kieruje się sympatią, lub antypatią do kandydata bez zaplecza odpowiedniej wiedzy, to w moich oczach marnuje głos.
Kiedy to omamienie się skończy? Jak głośno trzeba krzyczeć, żeby ludzie zorientowali się o się dzieje?
sagarmatha , 28 July 2010
...
0
http://sites.google.com/site/katynii/

Polecam wszystkim ten artykul !!
Starannie opracowany od poczatku 10.04.2010.- do dzis .
Poswiecie swoj czas - na czytanie !!!!
- artykul jest dlugi ale za to pokryty w pelni dowodami .
DZIECKO POLSKIE , 27 July 2010
...
0
Mówcie, co chcecie, ale ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że to był zamach na braci Kaczyńskich i prezydencką świtę. Zamach zorganizowany przez polskich speców od mokrej roboty. A w tym, byli agenci są najlepsi na świecie. Przecież doświadczenie zdobywali w najlepiej zorganizowanych mafiach świata, SB i KGB. Chociaż nie do końca udany po myśli mocodawców, gdyż nie przewidzieli, że w ostatniej chwili zrezygnuje Jarosław Kaczyński z lotu. Po prostu nie mieści się człowiekowi w głowie, do czego żądni władzy mogą się posunąć. Nasuwa się pytanie, dlaczego Pana Grzegorza Schetynę namawiano ażeby zrezygnował z tego lotu. Kim jest ten inspirator. Dlaczego samolot rządowy, unowocześniony, sprawny technicznie, z doświadczoną załogą, znającą dobrze język angielski i rosyjski, obniżył wysokość lotu do 8 metrów nad ziemią, na 2 kilometry przed lądowaniem i nie był na osi pasa. Przecież to nie był latający dywan, lecz samolot średniego zasięgu, który waży ok. 50 ton. Dlaczego urządzenia pokładowe nie alarmowały pilotów o krytycznej wysokości. To również nie był Fiat 126p, z ubogimi kontrolkami włączonych świateł mijania i kierunkowskazów. Co było przyczyną, że urwała się łączność z kontrolerami lotniska, albo co takiego się stało w kabinie pilotów, że oni zamilkli na ok. 20 sekund. Może załoga samolotu straciła przytomność od tej mgły. Czy to była tylko mgła. Kto go tak naprowadził. Kto i skąd nadawał.
Alex , 25 July 2010
...
0
Ja też od początku wiedziałam,że to była straszliwa zbrodnia.Też jestem przekonania,że to co sieją będą zbierać i dostaną za swoje jak nie teraz to później.Odpowiedzą za każde słowo i czyn.Ludzie w kraju są podzieleni i to jest złe.Nawet w mojej rodzinie po wyborach doszło do strasznych podziałów.Nie potrafię znieść faktu,że w mojej rodzinie istnieją ludzie,którzy świadomie wybrali tego komucha i jeszcze nadal wierzą w wypadek.My teraz musimy z całych sił wspierać rodziny ofiar bo oni pozostali z tym sami,dlatego tak bardzo cieszę sie z komisji Pana Macierewicza.MY natomiast wyjdźmy na ulicę i zbierajmy podpisy apelu Rodzin ofiar.
Joanna01 , 25 July 2010
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
 1 2 > 

Napisz komentarz

Możesz dodawać komentarze tutaj

busy

Publicystyka