Włoski uczony oburzony skandalicznym postępem homo-ideologii | Etyka

Wiara, etyka - Etyka

AddThis Social Bookmark Button

Massimo Viglione, absolwent filozofii na uniwersytecie La Sapienza w Rzymie, wykładowca historii nowożytnej i historii renesansu na Uniwersytecie Europejskim w Rzymie, autor licznych esejów do pisma „Radici Cristiane” pisze oburzony o totalitarnej ideologii homoseksualnej, którą pederaści w Rzymie starają się narzucić za wszelką cenę całemu społeczeństwu. Rozzuchwaleni sodomici prowadzą coraz śmielsze akcje propagandowe za pieniądze podatników.  

Viglione pisze, że w ostatnich latach każdy mógł zetknąć się z licznymi reklamami promującymi homoseksualny styl życia np. Benetton/Oliviero Toscani Co., czy Ikea. Jednak szczególnie bulwersująca okazała się kampania bilboardowa włoskich pederastów promujących tzw. Gay Village (chodzi o miejsca spotkań włoskich sodomitów).

Całkiem niedawno w Rzymie pojawiło się wiele bilboardów, a także reklam na środkach transportu publicznego, zachęcających do demonstrowania homoseksualnych zachowań. Kampania była opłacana z pieniędzy podatników. Przychylnie do niej nastawiony był burmistrz miasta - „katolik”.

Chociaż istniało wiele wersji reklam „Gay Village”, generalny przekaz jest następujący: na bilboardach widać kobietę i mężczyznę z długimi nosami Pinokia (jak wiadomo Pinokio miał długi nos, bo świadomie kłamał) i pytanie: "My? Poważnie?! Wszystko to zwieńczono nazwą „Gay Village”.

Zdaniem Viglione, nikt nie powinien mieć problemu z właściwą interpretacją przekazu. „Krótko mówiąc – pisze włoski filozof i historyk – sugeruje się całemu społeczeństwu, że wszyscy jesteśmy bandą hipokrytów, bandą takich samych kłamców, jak Pinokio, lecz prędzej czy później zrzucimy nasze maski i otwarcie będziemy manifestować homoseksualizm, który istnieje w nas - w każdym z nas, nawet w tych, którzy uważają, że "homoseksualizm jest odrażającym grzechem”.

Viglione dodaje, że zgodnie z tym przekazem, każdy z nas i tak – dzięki homoseksualistom i licznym politykom – zrozumie, że tkwi w błędzie i w końcu pozbędzie się długiego nosa Pinokia, ukazując prawdziwą naturę. 

Zdaniem włoskiego uczonego, ten przekaz  jest o wiele bardziej niepokojący niż się może wydawać na pierwszy rzut oka. To nie jest tylko ogłoszenie o miejscu spotkań, czy ideologii jako takiej. Autorzy reklam sugerują, że pewnego dnia i tak wszyscy „wreszcie uświadomimy sobie, że jesteśmy tacy jak homoseksualiści, wreszcie przestaniemy okłamywać samych siebie i innych”.

„Krótko mówiąc – pisze Viglione - jest to zaproszenie do tego, aby przygotować się do skrócenia czasu naszej hipokryzji i przyspieszyć dzień naszego definitywnego wyzwolenia. Może to się zacząć od uczęszczania do Gay Villages..."

Włoski historyk zwraca uwagę na tekst napisany drobnym drukiem w prawym górnym rogu plakatu: „Pewnego dnia również ty będziesz taki jak my”. „Przestań kłamać”i „Bądź uczciwy wobec samego siebie”. „Przygotuj się”. 

Viglione zauważa, że homoseksualistom już nie chodzi jedynie o pewne prawa dla siebie, ale o narzucenie skandalicznego stylu życia całemu społeczeństwu. I nie jest to przesada, jak się wielokrotnie sugeruje krytykom homoseksualnego stylu życia. Świadczy o tym chociażby to, że pederastom udało się już „wywalczyć” prawa, które były nie do pomyślenia dla naszych dziadków. Przypomina, że w wielu państwach zalegalizowano związki tej samej płci, a nawet : „homo-małżeństwa” W niektórych zezwolono na adopcję dzieci, wprowadzono regulacje, zabraniające krytyki sodomii. Pederastom zezwala się na obsceniczne parady itp. Co będzie dalej – zastanawia się Viglione. I konkluduje : „aż strach pomyśleć”.

„Czy myślisz, że na tym poprzestaną? – pyta. - Nie oszukuj się. Oni nieustannie będą promować parady gejowskie i wysuwać dodatkowe roszczenia”. Dodał, że bez problemu znajdą chętnych polityków, by zrealizować swoje żądania, o ile  hierarchowie Kościoła katolickiego i zwykli obywatele dalej będą milczeć.  

Viglione stwierdza np., że pewnego dnia pederaści mogą zwrócić się przeciw tym, którzy nie są homoseksualistami i oskarżyć ich o rasizm seksualny. Chciałby się mylić, ale jak dodaje, wobec postępu homo-ideologii trudno nie snuć takich wizji.  

„Dałby Bóg, że to przesada!  - pisze - Ale osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do tego. Nie mogę już sobie pozwolić na luksus udawania, że żyję w świecie mojego dziadka.”

Konkludując Viglione stwierdza, że postęp homo-ideologii „jest wielką tragedią i znakiem końca naszej cywilizacji”. Co gorsza, jego zdaniem, istnieje swoisty sponsoring polityczny i to nie tylko z lewej, ale przede wszystkim z prawej strony. Jak się okazuje, tego typu inicjatywy sodomitów popierają „katoliccy” politycy, burmistrzowie, wykładowcy ( jak dr Umberto Veronesi), nauczyciele w szkołach, dziennikarze i zwykli obywatele. Tymczasem wszyscy oni powinni podnosić larum i gorąco sprzeciwiać się każdej grzesznej inicjatywie pederastów i lesbijek.  
 


Źródło: TFP. org, AS.

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (9)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
W encyklopedii zdrowia wydanej w latach 70 , homoseksualizm jest opisany jako zboczenie i choroba.Słynny jest fakt w jaki sposób światowa Org. zdrowia ustaliła wykreślenie tej choroby z rejestru chorób.Od tego czasu nastąpił niebywały wprost atak środowisk i ich działaczy (nie ludzi dotknietych tą chorobą )na społeczeństwo heteroseksualne, chrzęścijaństwo i rodzinę.
Grazia , 22 March 2013
...
0
Ludzie bardzo was proszę. Nie opierajcie walki z homoseksualizmem na regułach chrześcijańskich. Robiąc to jesteście z góry na przegranej pozycji. Homoseksualizm to zwykłe zboczenie i trzeba je tępić ale: Religia chrześcijańska nie jest jedyną religią na świecie a dodatkowo człowiek ma prawo w nic nie wierzyć i to też jest normalne. Jeżeli powiecie inaczej od razu usłyszycie że jesteście nietolerancyjni bo nie pozwalacie innym na swobodę wyznania. A skoro tak z góry wiadomo że nie macie racji a skoro tak podświadomie wiadomo że nie macie racji w sprawie homoseksualizmu. Bądźcie wyrozumiali dla innych poglądów a swoją walkę z pedałami opierajcie na walce z zboczeniami. W końcu w każdej kulturze zboczenie oznacz coś złego i nienormalnego. Światowy trend na pobłażanie homoseksualizmowi powoli zaczyna się zmniejszać. Pojawiają się już pierwsze artykuły pokazujące zły wpływ homoseksualizmu na społeczeństwo. Nie mieszajcie proszę do tego religii. No chyba że jesteście w grupie gdzie są tylko sami wyznawcy. Inaczej nikt was nie będzie traktował poważnie. Razem pokonamy te zarazę.
Janosik , 16 May 2012
...
JAD_BAN
Gdyby i homoseksualiści, i katolicy nie byli agresywni,moglibyśmy dojść do pewnego statusu moralnego.Nawet homoseksualistów można by przekonać,że powinni się leczyć.Ale, przy obustronnej nienawiści, nie da się dojść do porozumienia.A co wynika z kłótni? Gdzie dwóch się bije,tam 3-ci korzysta.Kto może być tym trzecim? Islam?
JAD_BAN , 17 April 2012
...
0
Czy ktoś już zauważył, że domaganie sie "parytetów" może być odebrane jako "homofobia"? Bo gdyby taki np. rząd składał się z samych facetów, to byłby homogeniczny (czyli jednorodny).

Pederaści natomiast kultywują ksenofobię! Bo (nie wiadomo czemu) nie lubią płci przeciwnej!
Ksenofobia w nowoczesnej Europie?! Ciemnota i zaścianek.
Wojciech Chajec , 16 November 2011
...
0
za ok.80 do 100 lat w europie dzieki emigrantom wiekszosc mieszkancow bedzie muzulmanami i jak oni przechwyca wladze to na 100 % skonczy sie zloty wiek pedarastow i zboczencow.W islamie nie ma tolerancji i oni sa bezkompromisowi i tych wszystkich pedalow po prostu fizycznie zlikwiduja czyli zabija . No i to bedzie koniec pedalskiego panoszenia sie .Trzeba jeszcze poczekac te kilkadziesiat lat .
max , 11 October 2011
...
0
Niedokręcony pedał grozi wypadkiem na rowerze .
Ryszard 3 , 22 August 2011
...
0
Sataniści wprowadzają takie ustawy. Szatan dąży do zniszczenia rodzaju ludzkiego, zarówno fizycznie jak i moralnie.
Teresa , 21 August 2011
...
morze
Ma racje Viglione, że pewnego dnia pederaści mogą zacząć oskarżać zwykłych ludzi o rasizm seksualny. Z postępującej ich agresywnej ekspansji we wszystkich krajach właśnie taki obraz przyszłości się wyłania. I z pewnością jakąś tamą dla tego tsunami byłoby połączenie wszystkich sił katolików aby dać odpór tej nietolerancji dla normalnego, rodzinnego życia według katolickich reguł. Ale potrzeba tu wszystkich sił. Łącznie z kościelną hierarchią. Innej drogi nie ma.
morze , 21 August 2011
...
0
Dla mnie sprawa jest jasna. Zgodnie z Katechizmem Kościoła Katolickiego sodomia jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Kto tego nie uznaje nie należy do kościoła.
Stanisław57 , 20 August 2011

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka