Blogi

Blogi

AddThis Social Bookmark Button

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

Czy tak wygląda raj Wielkiego Wuja i Wielkiego Strażnika Żyrandoli? | fot. za Niepoprawni.pl, Kapitan NemoTusk, który od ponad czterech lat chce nam zrobić dobrze, przygotował w konspiracji do społeczeństwa Wielki Prezent – jak przystało na Wielkiego Wuja. Tym prezentem będzie powszechna kontrola Internetu, dzięki czemu żaden Komor, żaden TuskWatch, czy Niepoprawni pl. nie oprą się Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Więcej…

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

Chaplin jako dyktatorPolacy nie muszą mieć żadnych kompleksów - kompleksy to mają Niemcy. Naród, który miał wszelkie warunki i możliwości by być forpocztą cywilizacyjną, źródłem nauki, kultury i filozofii zawsze w ostatecznym rachunku wszystko spieprzył dokumentnie.

Więcej…

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

źródło: salon24.pl, moraineNależy jak najszybciej zorganizować protest oraz dążyć do odebrania lokalu "Krytyce Politycznej". Lokal na Nowym Świecie który od miasta otrzymało to pismo został wykorzystany jako baza lewackich bandytów ściągniętych z Niemiec w celu napadania na Polaków podczas ich święta. Tym samym miejsce to jest wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Należy również dążyć do odebrania wszelkich dotacji państwowych "Krytyce Politycznej" gdyż jej działalność okazała się antypolska. Należy rozważyć wszelkie kroki prawne w celu okiełznania tego wywrotowego środowiska.

Więcej…

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

Łukasz KołakJak to dobrze wrócić do domu po tygodniu ciężkiej pracy i poznać nowy (stary) skład rządu, który przez najbliższe lata będzie robić nam dobrze pod każdym względem. Szczególne zaufanie wzbudza nowy minister sprawiedliwości – Jarosław Gowin, który może i tam z prawem niewiele ma wspólnego, ale za to potrafi, jak mało kto w Platformie, robić dostojne miny, więc do tego resortu jak najbardziej się nadaje. W charakterze listka figowego oczywiście, bo jak dobrze wiemy, w naszej umiłowanej ojczyźnie o funkcjonowaniu żadnego prawa, poza prawem Kaduka, mowy być nie może, a poza tym i tak w resorcie owym (jak i pozostałych zresztą) „inni szatani mają być czynni”. A pan Gowin i reszta to tylko figuranci systemu, zaprojektowanego przy wódce i zakąsce w willi MSW w Magdalence w czasach „sławetnej i chwalebnej” (oraz „pokojowej” oczywiście) transformacji ustrojowej.

Więcej…

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

Lemmingi | źródło: Triarius, niepoprawni.plKontynuuję temat lemingów, jakoś nie mogę przejść obojętnie obok tego fascynującego społecznego zjawiska, tym bardziej, że ostatnio zauważyłem niepokojące obawy w gronie rodzinnym. Mnie osobiście najbardziej rzucają się następujące cechy tych żyjątek:

Więcej…

Publicystyka