Puste naczynie | Blogi

Publicystyka - Blogi

AddThis Social Bookmark Button

a_sciosŻadne brednie wypisywane „na gorąco” przez użytecznych publicystów nie zmienią faktu, że byliśmy świadkami jednej z najważniejszych chwil w całej kampanii prezydenckiej. Nigdy wcześniej, w tak bezpośredni sposób odbiorcy TV nie mieli okazji zobaczyć – na czym polega podstawowa różnica między Kaczyńskim, a Komorowskim. Człowiek gruntownej wiedzy, operujący faktami i rzeczowymi argumentami rozgromił bełkotliwego, prymitywnego propagandystę. Z uśmiechem, godnym męża stanu.

Wszystko, co Komorowski miał do powiedzenia, zostało w jego pustej szklance i nawet najwierniejsi z funkcyjnych nie będą potrafili napisać – o czym mówił ten człowiek?

Być może Polacy, którzy nie poszli głosować w I turze wyborów, dostrzegą puste naczynie?

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (2)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
Niewątpliwie faktem jest , że Jarosław Kaczyński jest tym jedynym niezaprzeczalnym kandydatem na Prezydenta RP, to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej,prawdziwy patriota kochający ten kraj i ich obywateli, różnych orientacji politycznych (nie wyłączając zwolenników PO i SLD i PSL. Takiego prezydenta nam trzeba - tak nam dopomóZ Panie Boże Wszechmogący!!!
Janosik , 01 July 2010
...
0
No właśnie, żeby tylko to dostrzegli. Do pewnych głów nawet "czarno na białym" nie dotzre.
NO to co , 01 July 2010

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka