Sipowicz: Chłopaki Tuska mieli najlepszą trawę w mieście | Antykultura

Kultura - Antykultura

AddThis Social Bookmark Button

Premier Donald Tusk | fot. Kprm.gov.pl Kamil Sipowicz, partner Kory w rozmowie z Robertem Mazurkiem zdradza pikantne szczegóły z młodzieńczego życia premiera. "Chłopaki Tuska mieli najlepszą trawę w mieście" - wyznaje.

"Donald Tusk palił marihuanę, a jego pokój w akademiku znany był z tego, że chłopaki mieli najlepszą trawę w mieście” – wyznaje wprost Sipowicz. I przekonuje, że premier doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że „zioło” to żadna trucizna.

Partner Kory ma żal do premiera o to, że nie doprowadził do legalizacji narkotyków. „Byłem rozczarowany. Akurat po nim mogłem spodziewać się czegoś innego” – mówi. Sipowicz tłumaczy w wywiadzie dla „Plus Minus” dlaczego jest rozczarowany rządami Platformy Obywatelskiej.

„Mam nadzieję, że do Tuska coś wreszcie dotrze, bo jak dotąd jest strasznym kunktatorem i dziwię się, że stracił jaja. Krytykuję go, ale z dwojga złego…” - ocenia.


MBW/Plus Minus

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (1)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
Wg mnie powinni zakazać wypowiedzi Sipowicza tak jak jest zakazana marihuana, brak jest w tym konsekwencji, przecież i jedno i drugie to piece of shit.
admd , 06 October 2013

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka