Myśliwy Komorowski – obrońca zwierząt | Aktualności

Wydarzenia - Aktualności

AddThis Social Bookmark Button

fot. arch.W Pałacu Prezydenckim dyskutowano o respektowaniu praw zwierząt. Gospodynią była Anna Komorowska. Żona człowieka, który przez wiele lat bez żadnych zahamowań strzelał do jeleni.

Prezydent Bronisław Komorowski długim latami należał do związku łowieckiego i z pasją zabijał zwierzęta. Dlatego hipokryzją jest fakt, że żona myśliwego, który zastrzelił dziesiątki zwierzaków, zaprasza między innymi profesora Andrzeja Elżanowskiego, który jest autorem projektu nowelizacji ustawy o ochronie praw zwierząt.

- To świetna okazja, byśmy się przyjrzeli, jak wygląda sytuacja zwierząt w Polsce – powiedziała Pierwsza Dama.

Jak wyglądała dotychczas, najlepiej obrazują zamieszczone poniżej zdjęcia z jej mężem w roli głównej. Część z nich już wcześniej była publikowana przez "Fakt" i "Super Express".

fot. arch.

fot. arch.

 

fot. arch.fot. arch.

 

gb

Śledź(0)

Adres śledzenia tego komentarza

Komentarze (9)

Zapisz się do RRS tego komentarza
...
0
Rozumiem że myślistwo kogoś kręci i jest jego pasją ale to hobby jest tak specyficzne ze fotorelacja jest zbędna i przyprawia większość ludzi o niesmak, więc czym tu się chwalić, że potrafi się zastrzelić ze sztucera jakieś zwierze nie pozwalając mu nawet na konfrontacje, co innego jakby z nożem w ręku by się z nim zmierzył wtedy takiego człowieka można podziwiać a tak dla mnie to zwykła oznaka lenistwa, tchórzostwa, przebiegłości, cwaniactwa to że bóg dał nam inwencje twórczą i potrafimy okiełznać broń palną nie znaczy że o to chodzi w pasji zwanej myślistwem jak każda pasja za każdym razem powinna wyznaczać nowe granice trudne do pobicia a tu są jakieś? ooo chyba że ostatnio zastrzeliłem sarnę z 100m a dzisiaj z 99 m wow fest mój życiowy rekord tak blisko podeszła że myślałem że się obsram ze strachu...
Łukasz earth protector , 07 May 2013
... , Niskooceniany komentarz [Pokaż]
...
0
Czy to normalne zamieszczac fotki zabitych(czyt. zamordowanych) zwierząt???
Łukasz earth protector , 03 May 2013
...
0
ontka co ty pieprzysz, to co Komorowski prezentuje na zdjęciach to upośledzenie emocjonalne, nie dorabiaj do gówna ideologii
lasa , 12 November 2012
...
0
Ludzie, zanim coś napiszecie, to dowiedzcie się czegoś na dany temat, ok? Już nie chcę mówić o tym, że zwierzęta hodowlane są trzymane w strasznych warunkach, a ich ubój zakrawa o bestialstwo, podczas gdy taki np jeleń jest przez całe życie wolny i szczęśliwy, i najczęściej nawet nie zdąży się zestresować tym, że ktoś do niego strzela. Poczytajcie coś na temat gospodarki łowieckiej i leśnej, a potem dopiero komentujcie. Hipokryzją jest jedzenie hamburgera i godzenie się na to, w jakich warunkach żyją krowy. Moim zdaniem myśliwi (oczywiście nie kłusownicy) bardziej szanują prawa zwierząt, niż większość ludzi jedzących mięso. Już nie wspomnę o tym, o ile zdrowsza jest dziczyzna: praktycznie bez tłuszczu, chemii, antybiotyków, sterydów i hormonów stresu, które też psują smak mięsa.
ontka , 22 August 2012
...
0
przaśny,prosty,miły w obejsciu,taktowny,z dzentelmenską prezencją,prawdomówny (wyrażał jasno i trafnie opinie o Prezydencie śp.prof.L.Kaczynskim)miłośnik przyrody (chatka ecco w Budach Ruskich ),łuchujacy sie z powagą w opinie innych,Prezydent,ktory bez zachamowań ,szczerze wyraza swoje poglądy na sprawy miedzynarodowe(*świetna i błyskotliwa rozmowa z Prezydentam Obama)Jestem po raz pierwszy dumny,że to Nasz,mój(muj)Prezydent.Narod i społeczenstwo -wybrało PanaB. Komorowskiego i nie zasługuje na krytyczne i krzywdzace opinie.
pozytywna wszechmiar osoba , 19 February 2012
...
0
Barbarzyńca. Ma co jeść a zabija niewinne zwierzęta. Tylko podziwiać takie zbrodnie. Straszne to.
Ość , 13 January 2012
...
EwaGilles
Niech Pan Prezydent dalej poluje, byleby obronił lasy państwowe przed prywatyzacja przez PO, bo wtedy nie będzie już żadnych zwierząt, ani drzew.
EwaGilles , 05 October 2010
...
0
no cóż ,myśliwi też muszą istnieć i polować,ale nie muszą i nie powinni uczestniczyć w dyskusji o respektowaniu praw zwierząt.
ksena , 04 October 2010

Napisz komentarz

mniejsze | większe

busy

Publicystyka